Навчальна практика МН Мелітопольська міська рада

14 червня 2019 року студенти 1 курсу спеціальності «МЕНЕДЖМЕНТ» ТДАТУ ім. Дмитра Моторного відвідали з екскурсією Мелітопольську міську раду, ознайомились із її організаційною структурою та з’ясували ключові аспекти адміністративної діяльності. Професорсько –викладацький склад та студентство спеціальності «Менеджмент» щиро вдячні за гостинність та змістовну розповідь щодо всіх напрямів діяльності керівництву мерії м. Мелітополя в особі міського голови Сергія Анатолійовича Мінька та начальнику організаційного відділу департаменту протокольної служби міського голови Федєчкіну Віктору Геннадійовичу.