ПЕРШІ КРОКИ ПЕРШАЧКІВ – МАЙБУТНІХ ПІДПРИЄМЦІВ

У вересні минулого року спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» приймала поповнення – 15 юних майбутніх підприємців. Була сформована чудова група 11 ПТ (куратор – кандидат економічних наук, доцент Тебенко Вита Миколаївна), і почалися навчальні будні: лекції, практичні, семінари. Але не навчанням єдиним…

Чим же запам’яталися першачки?

Наші дівчата чудово співають!

Карина  Євпадченко та Яна Грабовська стали учасницями вокально-хорового колективу ТДАТУ «MusikLand». Цей колектив посів почесне І місце у жанрі «Народна пісня» на конкурсі в м. Запоріжжя.

Карина в дуеті з Руденко О. виспівала ІІ місце в номінації «Пісні, народжені в АТО» в зональному турі 8 обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування  «Спадщина -2019».

Яна Грабовська стала Лауреатом міського конкурсу юних талантів «Зоряний дощ 2018-2019» та неодноразово  приймала участь в концертних програмах університету.

Багаті ми і на спортивні перемоги.

Євген Андрєєв неодноразово захищав честь університету на змаганнях різного рівня з вільної боротьби та отримав звання кандидат в майстри спорту з вільної боротьби. Влад Баранов, Давид Трікменіді та Кирило Любашенко захищали факультет на університетській спартакіаді з волейболу та футболу.

Зробили наші першокурсники свої перші кроки в науці.

Влад Баранов та Панченко Поліна, як члени наукових гуртків, взяли  участь:

• в ІІ турі студентської олімпіади з регіональної економіки в КНЕУ (м. Київ);
  • у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт у Кременчуцькому національному університеті ім. Остроградського (м. Кременчуг);
  • в 2 турі студентської олімпіаді з безпеки життєдіяльності.

Маємо ми і почуття гумору (що зараз особливо в тренді).

В складі команди КВК «Хороша команда» дебютували наші першокурсники Карина Євпадченко, Вікторія Булаєва та Пирогов Максим. Новачки вдало стартували у складі команди, презентували весели номери, вдалі жарти та запальні танці.

Зробили також перші кроки в рекламі та кіномистецтві.

У зйомках рекламного відеоролика спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Вікторія Булаєва, Поліна Панченко та Яна Грабовська виступили співавторами сценарію, Вікторія Булаєва була ще й режисером, а акторами виступили знову ж таки Вікторія Булаєва, Поліна Панченко та Максим Пірогов.

І це далеко не повний перелік заходів, в яких хлопці та дівчати групи 11 ПТ брали   участь та активно допомагали куратору і викладачам кафедри. Колектив кафедри вдячний студентам 11 ПТ групи за активну життєву позицію і бажає бути і надалі такими ж активними та позитивними!!!