Нагородження до Дня працівників сільського господарства

Голова районної державної адміністрації Володимир Цап привітав працівників сільського господарства Мелітопольського району з нагоди їх професійного свята та вручив їм відзнаки за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, визначні трудові досягнення, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу Запорізької області!

Відзнаку у вигляді подяки голови Запорізької обласної державної адміністрації одержав науково-педагогічний працівник кафедри фінансів, банківської справи та страхування Дмитров Микола Іванович, тимчасово виконуючий обов’язки директора державного підприємства «Дослідне господарство «Відродження» Донецької державної сільського господарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України Мелітопольського району.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування приєднується до поздоровлень видатного колеги з приводу професійного свята! Зичимо підкорення нових вершин та наснаги до наступних звершень! Впевнені, Ваш досвід буде приносити користь економіці країни, а професійні навички та вміння надалі слугуватимуть невід’ємним елементом підготовки висококваліфікованого фахівця з сучасних фінансів!