Тренінг від ТОВ “СІЛЬПО-ФУД”

19 листопада 2020 року за допомогою засобів Zoom для студентів спеціальності “Менеджмент” представниками ТОВ “СІЛЬПО-ФУД” було проведено тренінг-презентацію на тему “Резюме та як скласти позитивне перше враження”. Тренинг проводили менеджери з персоналу мережі – Іванченко Галина і Куманецька Катерина, а також навігатор по работі зі студентами – Петріщев Віталій.
Презентація були корисною та змістовною, містила різноманітні життєві приклади. Профессорсько-викладацький склад та студенти спеціальності “Менеджмент” висловлюють подяку керівництву та представникам ТОВ “СІЛЬПО-ФУД” і сподіваються на подальшу плідну співпрацю.