12 листопада у великої конференц-залі Національної академії наук України у м. Київ відбувся Міжнародний інноваційний бізнес-форум «SMARTINVEST – 2019: конвергенція науки та бізнесу». Заклад відвідав к.е.н., доцент кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Демченко І.В. Співорганізаторами заходу стали Міжнародна торгова палата (ICC Ukraine), Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME та Фундація «Національного розвитку та інновацій» (NDI Foundation).

Форум став потужною платформою для інформаційно-аналітичних звітів, обміну вражень та планувань подальших напрямів стратегічного розвитку економки України з рахуванням світових тенденцій та міжнародного досвіду. У межах привітального слова, роботи основної частини форуму, роботи профільних бізнес-панелей та експертного обговорення учасниками сформовано уявлення про сучасний стан розвитку, наявні проблеми в енергетиці, фінансовій та соціальній сферах, а також зазначені пріоритетні напрями структурних реформ.

Цікавим став досвід міжнародних експертів з розвитку наукових парків (Домінік Фаш), створення та впровадження біотехнологічних та наукоємних розробок (Роберт Маріно), впровадження інструментів розподіленого фінансування для інноваційного прориву у Африці (Мамаду Квиджим Тур).