Міжнародний науковий економічний форум «NEW ECONOMICS – 2019»

14-15 листопада у великої конференц-залі Національної академії наук України у м. Київ відбувся Міжнародний науковий економічний форум «NEW ECONOMICS – 2019». Організаторами заходу виступили Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (Україна), Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати, Всеукраїнська спілка вчених-економістів. Форум із виступом відвідав доцент кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» І.В. Демченко.

Тематична архітектура форуму включала 6 академічних платформ: «Економіка майбутнього: глобальні тренди», «Виклики новій економіці», «Умови сталого розвитку», «Україна у глобалізованому світі», «Підприємство: маркетинг та менеджмент в пошуках ефективності», «Економічна теорія: еволюція парадигми та революційні гіпотези». ТОП-акценти, на які наголошували доповідачі-науковці та експерти з питань розвитку бізнесу, включають аспекти сучасної діджиталізації, оптимізацію споживання та розвитку зеленої енергетики, виклики глобалізації до стимулювання зовнішньо-економічної діяльності, зростаючу складність фінансових криз.