Методичний семінар на кафедрі ПТБ

17 вересня 2020 у відповідності до плану навально-методичної роботи кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбувся методичний семінар “Креативні інноваційні методики у викладацькій діяльності (за матеріалами тренінгу)”. Викладачі кафедри кандидати економічних наук, доценти Завадських Ганна Миколаївна та Тебенко Віта Миколаївна презентували сучасні методи та технології навчання з перспективою впровадження їх в освітній процес (лекційні, практичні та семінарські заняття).

Викладачі шукали відповіді на запитання: що таке неформальна освіта? Як працювати в малих групах? Якщо я добре знаю, чи я можу добре навчати? Чим відрізняється андрагогіка від педагогіки? Що таке самопрезентація? В чому відмінність між ментором, лектором, фасилітатором і тренером? Як зробити пізнавальний процес цікавим?

Учасники семінару ознайомилися та апробувати такі сучасні методики та техніки як «Спіральна динаміка», «Матриця змін», «Ярмарок», «Вікно Джохарі», «Груповий портрет», «Повітряна куля», «Ланцюжок», «Сніжний ком», «Криголам – Подарунок», «Галерея» тощо. Впровадження цих інноваційних інструментів дозволить викладачам вдосконалити педагогічну майстерність і підвищити ефективність навчального процесу.