Майбутні підприємці в музеї університету

Сьогодні, 03 червня 2019 року, студенти спеціальності підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – майбутні підприємці – відвідали музей рідного університету для більш тісного знайомства з історією та традиціями Альма-матер.

Захід проводила  директор музею Петрова Людмила Олексіївна, яка в цікавій формі  познайомила студентів з головними етапами становлення та розвитку нашого навчального закладу, розповіла про видатних вчених, які формували кістяк професорсько-викладацького складу університету. Особливо зворушливою була розповідь про видатну особу, чиє ім’я присвоєно університету – Дмитра Моторного.

Вважаємо, що отримана інформація посилить у студентів почуття гордості за обраний навчальний заклад, допоможе студентам в особистому розвитку.