ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ ТА МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ НА ПРАКТИКУМІ «СУЧАСНІ ТА ЕФЕКТИВНІ ІНСТРУМЕНТИ ПІДТРИМКИ ТА ПРОСУВАННЯ ЕКСПОРТУ»

Викладачі кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму відвідали практикум на тему: «Сучасні та ефективні інструменти підтримки та просування експорту», який був організований за участю управління з розвитку підприємництва та промисловості виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Практикум проводив віце-президент торговельно-промислової палати України Свистіль Сергій Олександрович.

Спікером були надані поради щодо експортної діяльності кожному з присутніх на практикумі згідно сфери діяльності суб’єктів господарювання. Інформація, надана експертом у сфері зовнішньоекономічної діяльності в Україні, є актуальною і буде використана в начальному процесі при викладанні дисциплін «Міжнародна економіка» та «Зовнішньоекономічна діяльність».