Майбутні підприємці на VII Всеукраїнській науковій конференції

Сьогодні, 19 листопада 2019 року, на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбулося засідання відповідної секції VII ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ І МАГІСТРАНТІВ ТДАТУ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО.

Для участі в роботі секції підприємництва, торгівлі та біржової діяльності студентами і магістрантами – членами студентських наукових гуртків – було підготовлено 38 доповідей, шість з яких було заслухано на засіданні, з іншими була можливість ознайомиться у стендовому режимі.

Викладачами кафедри одноголосно була визнана кращою доповідь Дубініної Вікторії на тему: “Економічне обґрунтування доцільності технологічної інновації” (група 21 МБ ПТ, керівник – кандидат економічних наук, доцент Андрєєва Лариса Олександрівна).

За підсумками роботи конференції планується видання збірника тез, електронний варіант якого буде опублікований на сайті кафедри.

Програма конференції