Бухгалтерський семінар від аудиторської фірми «НЕП ПЛЮС»

15 листопада студенти факультету «Економіка та бізнес» напрямку підготовки «Облік і оподаткування» відвідали аудиторську фірму «НЕП ПЛЮС», приватне підприємство, що надає аудиторські, податкові та консультаційні послуги.
Отримавши унікальну можливість побувати на бухгалтерському семінарі, студенти змогли зсередини побачити і зрозуміти всю сутність роботи аудитора.

Керівник аудиторської фірми Васильєва Світлана поділилась з майбутніми аудиторами, бухгалтерами та аналітиками секретами роботи в сфері аудиту. Вона підкреслила, що, колектив приділяє велику увагу таким цінностям як: робота єдиною командою; пропозиція оптимальних рішень на основі всебічного аналізу; чесність і прямота у відносинах; сумлінність і порядність понад усе!ї

За відгуками студентів, які відвідали АФ «НЕП ПЛЮС», вони отримали море позитивних емоцій, так як змогли не тільки переконатися у високому професіоналізмі співробітників, а й відчути по-справжньому теплу і дружню атмосферу, яка панує у фірмі. Вони ж відзначили, що подібні екскурсії мають велике значення в житті студентів, тому що допомагають правильно вибрати напрямок своєї діяльності, а також розвивають професійні навички майбутнього обліковця.