КУБОК РЕКТОРА ТДАТУ З ФУТБОЛУ

10-11 квітня, за ініціативою студентської ради університету, було проведено змагання з міні- футболу за кубок ректора ТДАТУ. Заход відбувався на футбольному полі Мелітопольського коледжу ТДАТУ, За статутом змагань, участь приймали команди всіх п’яти факультетів. Усі матчі були дуже напруженими, кожен факультет виборював перемогу, у чому їх гучно підтримували вболівальники. За справедливістю гри слідкував суддя турніру – Зоря Михайло Віталійович. Але у будь-яких змаганнях, є переможці та переможені. Отже, за результатами десяти футбольних матчів місця розподілилися таким чином:
V місце – механіко-технологічний факультет
IV місце- енергетичний факультет
III місце – факультет економіки та бізнесу
II місце – факультет агротехнологій та екології
I володарями кубку ректора ТДАТУ стали футболісти факультету інженерії та комп’ютерних технологій. Кожен факультет отримав грамоту, а переможців нагородили ще й солодким призом. Також, суддя обрав найкращого ігрока турніру, їм став грівець команди факультету ІКТ – Підгородецький Ілля.
Усім студентам бажаємо наснаги та подальших спортивних досягнень, адже, у здоровому тілі – здоровий дух!