Майстер-клас з розпису писанок

В середу, 5 квітня, на кафедрі «Облік і оподаткування» пройшла зведена кураторська година. В якій прийняли участь студенти всіх курсів спеціальності «Облік і оподаткування».

Для студентів був проведений майстер-клас з розпису писанок, в якому вони прийняли дуже активну участь. Майстер-клас провела Шлєіна Людмила Іванівна, викладач кафедри «Суспільно-гуманітарних наук». На початку бесіди Людмила Іванівна розповіла студентам історію виникнення свята та про традиції розпису писанок в нашій країні, а потім навчила технології розпису яєць. В аудиторії панувала дружня атмосфера, студенти та викладачі гарно провели час разом, а головне – дізнались для себе щось нове.