Конкурс на краще селфі-відео

Кафедра публічного управління, адміністрування та права

на підтримку моніторингової місії ООН з прав людини оголошує конкурс на краще селфі-відео!

Розкажіть нам, чому права людини важливі для вас і чому вони важливі для миру. И можете ви знайти прості слова і пояснити, чому права людини важливі для миру? Ми віримо, що можете.

Запишіть коротке відео чи зробіть фотографію та надішліть нам до 26 листопада на електронну адресу: pua@tsatu.edu.ua

Найкреативніші роботи будуть надіслані до Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні та візьмуть участь у всеукраїнському конкурсі «Права людини для миру – конкурс на краще відео!». Найкращі роботи будуть показані Моніторинговою місією, а їх автори отримають нагороду.