19 листопада 2018 року студенти першого курсу спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ” ТДАТУ прийняли участь чи не у першій у своєму студентському житті у стінах ТДАТУ науково-практичній конференції студентів та магістрів. Зокрема, на кафедрі іноземних мов вони презентували доповідь та комплексну творчу роботу, присвячену актуальним питанням формування корейської культури в Україні. Студенти 11-Мн підійшли креативно не лише до оформлення супровідних матеріалів, але й приділили неабияку увагу своєму зовнішньому вигляду, адже вони приймали участь у заході, вбравшись у національні корейські костюми. Вважаємо, це був гідний менеджерський хід та вдала спроба заявити про себе!