КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ТА ЇЇ СТУДЕНТИ

20 вересня для студентів спеціальностей «Економіка» та «Туризм» ТДАТУ викладачами кафедри економіки було організовано виховний, оздоровчий, розважальний захід у лісопарку.

Навчальний рік активно розпочато, студентські ряди поповнились новачками для третього курсу, прийшли й «першочки», тому метою заходу було згуртувати студентів різних курсів та спеціальностей у єдиний дружній колектив. Викладачі кафедри прагнули створити дружню атмосферу для усіх студентів підшефних груп.

Чудовою несподіванкою для всіх присутніх було дізнатися, що саме цей день співпав з днем народженням одного зі студентів 1-го курсу спеціальності «Туризм» Коптяєва Данііла. Всі присутні щиро привітали його з Днем народження, кожен побажав йому всього самого найкращого.

Далі відбулися змагання з волейболу та футболу.  Також студенти із задоволенням пригадали активно-колективні ігри з м’ячем, грали у «Мафію». Завдяки чудовій організації заступника декана з організаційно-виховної роботи Васильченко Олени Олегівни студентам пощастило порозважатись у дружній грі «Крокодил».

Студенти та викладачі спілкувались на різні теми: необхідність гарного навчання, можливість проходження закордонних практик, постійна підтримка функціонування сторінок у Facebook та інших соціальних мережах, діяльність студентської ради факультету тощо.

Під час усієї зустрічі панувала весела дружня атмосфера.

Студенти дякують викладачам рідної кафедри за організацію заходу!