Захоплююча подорож маркетологів у світ науки і знань до Львівської політехніки

19–20 квітня 2018 року на кафедрі економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» студенти спеціальності «Маркетинг» прийняли участь у IІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Цілі сталого розвитку у вітчизняних реаліях: студентський погляд на проблему». В конференції приймали участь студенти з різних куточків країни: м. Львів, м. Хмельницький, м. Біла Церква, м. Маріуполь, м. Мелітополь та інших міст. Студенти та викладачі обговорювали різні погляди на вирішення проблем,  що забезпечить реалізації цілей сталого розвитку держави.

З презентаціями своїх наукових досліджень на конференції виступили:  Сергієнко В. І. з темою доповіді «Маркетингове дослідження поведінки споживачів на ринку молока та молочних продуктів»  та Крутікова А. О. з темою доповіді  «Удосконалення товарної політики підприємства на ринку соків». Виступи студентів були відзначені на конференції та вручені сертифікати участі. Студентами кафедри «Маркетинг» за результатами наукової конференції опубліковано 16 наукових робіт.

Кафедрою економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» для учасників конференції було організовано насичену культурно-пізнавальну програму.  Після закінчення наукової конференції к.е.н., доцент Висоцький Артур Леонідович провів захоплюючу екскурсію містом «Легенди Львову».

Наступного дня  к.е.н., доц. Колещук Орест Ярославович ознайомив студентів з історією і сьогоденням Львівської політехніки. Студенти і викладачі відвідали головний корпус Львівської політехніки, актовий зал та музей, де поринули у мистецтво 80-х років позаминулого століття – оглянули картини Яна Матейка і пізнали iдею розвитку людської думки та прогресу.

Також студенти кафедри маркетингу відвідали  Наукові фестини, які вже вчетверте поспіль проходять у Львівській політехніці і відзначилися в цьому році тим, що відбулися за чудової сонячної погоди, а ще – своєю надзвичайно насиченою і змістовною програмою.

Вражень у викладачів та студентів залишилось чимало: як від інфраструктури Львівської політехніки, так і від м. Львова. Дякуємо організаторам конференції за чудову ініціативу залучення студентів до наукової діяльності теплоту, щирість, та неймовірні враження.

К.е.н., доцент кафедри маркетингу  Куліш Т.В.