м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Новини та анонси подій факультету

Художній туризм.

Згідно з положення про організацію освітнього процесу в ТДАТУ , освітній процес в університеті -це інтелектуальна, творча діяльність у сфері вищої освіти яка спряє формуванню гармонійного розвитку особи.
18 лютого 2022 року здобувачі ступеня вищої освіти «бакалавр», спеціальності «Туризм», у межах дисципліни «Інноваційні види туризму», дізналися про один з інноваційних видів туризму під назвою «Художній».
Художній туризм передбачає пленери і арт-тури для художників. Пленером називається робота художників на відкритому повітрі. Організуються пленарні поїздки для груп художників, здійснюється підбір найбільш мальовничих, красивих міст, комфортне проживання, забезпеченням перевезення, туристичною страховкою, а також екскурсійною програмою за бажанням. Тур на пленер супроводжується провідним художником або мистецтвознавцем. Поєднання туризму та мистецтва є чудовою традицією. Чудові твори народжуються завдяки організованим поїздкам до Йорданії, ОАЕ, Кіпру, Греції та Італії.
В процесі освоєння художнього туризму, здобувачі отримали мастер-клас з написання картин масляними фарбами з туристичної тематики в студії Арт-Лайф за адресою вул. Героїв України,14, і запропонували художній туризм на території Приазов’я, не тільки для професіоналів, а і для любителів з будь-якого містечка України.

д.е.н., проф. Грибова Д.В.

Залишити повідомлення для декана
×