Готуємо МКР! Знову і знову про академічну доброчесність!

Під час написання курсової роботи як ніколи актуальними стають питання дотримання принципів академічної доброчесності.

Тому студенти групи 31 ФБ спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”, перш ніж розпочати роботу над міждисциплінарною курсовою роботою «Фінанси бюджетних установ та організацій», відвідали семінар на тему: «Академічна доброчесність», який провели фахівці наукової бібліотеки ТДАТУ імені Дмитра Моторного. Спікери акцентували особливу увагу на самостійності виконання навчального завдання, на необхідності посилання на джерела інформації, на дотриманні норм законодавства про авторське право та надання достовірної інформації про результати власної навчальної або наукової діяльності.

Отримана інформація обов’язково стане в нагоді нашим студентам під час виконання МКР і допоможе виконати роботу з високим відсотком унікальності.