Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Новини та анонси подій факультету

Проект Україна- НАТО

Кафедра маркетингу є партнером реалізації Програми “Україна-NATO” з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та осіб, які будуть звільнені у запас.

Управління НАТО з економічних питань безпеки та оборони у 1999 році започаткувало в Україні програму мовної підготовки з метою  надання допомоги колишнім військовим, або таким, котрі невдовзі будуть звільнені у запас.

З 2007 року, як відповідь на потреби ринку праці та у зв’язку із зростанням обсягу фінансування, було започатковано напрямок економічних дисциплін, які викладаються на базі українських навчальних закладів та тренінгових інституцій.

Мета Програми – підтримка України у питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців.

Курси проходять в більш, ніж 60-ти містах та селищах по всій території України. На сьогодні вже близько 10 000 колишніх військовослужбовців пройшли навчання за Програмою НАТО з перепідготовки та отримали можливість реалізувати себе в умовах цивільного життя.

Пілотний проекту у м.Мелітополь було започатковано у 2018 р. Пройшли курс перепідготовки та отримали сертифікати 22 учасники Програми.

Надішліть нам своє питання до факультету
×