Екскурсія як інтерактивний метод опанування навчальної дисципліни

Інтерактивні методи навчання – це процеси взаємодії, своєрідного обміну знаннями, думками. Одним з таких методів, який широко практикується викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, є екскурсія –  процес наочного пізнання,  що має на меті розширення і поглиблення знань.

Сьогодні, 11 березня 2021 року, у відповідності до навчальної робочої програми курсу “Основи товарознавства” здобувачі ступеня вищої освіти “Бакалавр” спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” разом з ведучим викладачем, кандидатом економічних наук, доцентом Завадських Ганною Миколаївною відвідали навчально-наукову лабораторію з утримання і розведення перепелів кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК».

Кандидат технічних наук, доцент Болтянський Борис Володимирович розповів про історію створення та організації лабораторії. Технік І категорії Комар Артем Станіславович ознайомив з технологією розведення та утримання перепелів, а також процесом переробки перепеліного посліду. Майбутні підприємці ознайомились з  принципом роботи комбінованого інкубатора-вивідника для перепелів, характеристикою споживчих властивостей та хімічним складом м’яса та яєць перепелів.  Бажаючи мали можливість скуштувати перепелині яйця та зробити їх органолептичний аналіз.

Дякуємо співробітникам кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» за гостинність та цікаву екскурсію.

Автор: Ганна Завадських, доцент