Відкрите заняття з дисципліни «Маркетинг»

11 березня 2021 року асистенткою кафедри маркетингу ТДАТУ, Майбородою Г.О. в межах дисципліни «Маркетинг» було проведено відкрите практичне заняття на тему «Маркетингова товарна політика. Маркування товарів» для студентів 1-их курсів економічних спеціальностей.

На занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу, зокрема к.е.н., доцент Арестенко Т.В., к.е.н., доцент Коноваленко А.С., к.е.н., доцент Шквиря Н.О. та асистентка кафедри маркетингу Марчук А.О.

Під час заняття студенти ознайомилися з новими вимогами щодо маркування харчових продуктів в Україні, проаналізували перелік обовязкової інформації, яка повинна бути на етикетці. На прикладах упаковок та етикеток певних харчових продуктів розглянули відповідність вже вказаної інформації з необхідними пунктами, які містить Закон України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

Заняття було проведено на високому науковому і практичному рівні, та одержало схвальні відгуки.