Екскурсія студентів-фінансистів до Управління соціального захисту населення

8 червня 2021 року в рамках проходження навчальної практики «Вступ до фаху» студенти першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з керівниками практики відвідали Управління соціального захисту населення Мелітопольської районної державної адміністрації.
Керівник цієї установи – Узунова Світлана Юріївна, змістовно і цікаво розповідала майбутніми фахівцям про особливості організації діяльності управління та загальні питання соціального захисту громадян. Під час зустрічі студенти ознайомилися з організаційною структурою та відділами управління, переліком послуг, які надаються населенню управлінням соціального захисту населення та реформами, які відбуваються в цієї сфері.
В процесі екскурсії виникали питання та дискусії щодо надання житлових субсидій, придбання житла пільговим категоріям, допомоги багатодітним сім’ям, тощо. Особливо цікавили практикантів питання документообігу, кадрової політики, можливостей стажування. Інформація, що отримана студентами в Управлінні надзвичайно актуальна та корисна. Дякуємо організаторам!