Екскурсія студентів-фінансистів до Управління пенсійного фонду

9 червня 2021 року студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” в рамках навчальної практики відвідали Мелітопольське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Начальник управління Христова Світлана Володимирівна та співробітники Пенсійного фонду розповіли про принципи нарахування пенсій, джерела надходжень до Пенсійного фонду, структуру Мелітопольського управління Пенсійного фонду, важливість офіційного працевлаштування та контролю за відрахуваннями до Пенсійного фонду, інформаційні технології, які дозволяють отримувати інформацію та послуги он-лайн.

Особливо цікавою була демонстрація використання Веб-порталу Пенсійного фонду, в ході якої кожен бажаючий міг пройти процедуру реєстрації та отримати інформацію про свій стаж та нарахування.

Дякуємо організаторам за цікаву екскурсію!