Екскурсія до Центральної міської бібліотеки ім. М. Лермонтова

26 вересня, куратори Застрожнікова І.В. та Вороніна Ю.Є. організували екскурсію студентів спеціальності “Публічне управління та адміністрування” до Центральної міської бібліотеки ім. М. Лермонтова. Студенти почули цікаву розповідь про бібліотечну систему міста Мелітополь, її структуру, основні послуги, клуби та проекти. Ведучий бібліограф бібліотеки Галіна Робертівна розповіла, що центральна міська бібліотека ім. М.Ю. Лермонтова (ЦМБ) є головною та найстарішою бібліотекою міста. Історія бібліотеки починається з 1904 року, коли серед представників місцевої інтелігенції, освітян виникло бажання організувати доступну для населення міста відкриту бібліотеку. Студенти одноголосно вирішили стати читачами бібліотеки та використовувати її літературу та послуги в організації власного навчання та дозвілля.