СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ PEOPLE.UA

Як багато у нашому місті амбіційної, креативної молоді! Рушійна сила ідей, прогресу та ініціатив – все це про них. Саме для таких мешканців Мелітополя був створений молодіжний центр People.ua за підтримки міського голови Сергія Мінько.
28 вересня найактивніші студенти факультету економіки та бізнесу взяли участь у відкритті молодіжного центру, що відбулося біля шахової школи по вул. Героїв України. Урочисте відкриття пройшло з презентацією напрямів роботи центру та святковим концертом. Презентація була представлена по різних інтерактивних куточках, де можна було дізнатися інформацію та розважитись – займатися hand-made, арт-терапією, грати у відео-ігри, «Крокодила», «Твістер», потренувати в себе навички лідера, подивитися перформанс, навіть пройти тест на ВІЛ та багато іншого. Діти, молодь, а також дорослі з інтересом підходили до так званих «станцій», спілкувались та брали участь у всіх заходах. В урочистому відкритті центру взяв участь голова Мелітопольської міської ради Сергій Мінько.
Вечірній концерт потішив мелітопольців енергійністю та драйвовістю. Виступала найактивніша творча молодь міста. Ліричні й запальні пісні, сучасні танці, інструментальний виступ та, на завершення, fire-шоу дарували гарний настрій у прохолодний осінній вечір.
Бажаємо організаторам успіхів у їх подальшій роботі, більше блискучих ідей та яскравих моментів!

Вікторія Плясецька, голова інформаційного сектору
студентської ради ФЕБ