ЕКСКУРСІЯ ДО МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

27 грудня 2018 року студенти   факультету Економіки та бізнесу, під супроводом викладачів правових дисциплін кафедри Публічного управління, адміністрування та права доц. Горбової Н.А. та викл. Нестеренко О.М. здійснили ознайомчу екскурсію до Мелітопольського міського центру зайнятості в рамках проведення «Тижня права».

Основна мета екскурсії – ознайомлення студентів зі специфікою діяльності служби зайнятості. Представники служби зайнятості люб’язно ознайомили студентів з особливостями роботи служби, функціями основних відділів та зазначили, що послуги, які надає служба зайнятості для молоді допоможуть майбутнім фахівцям знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізуватися у професійному житті.

В ході зустрічі студенти мали можливість ознайомитися з барометром професій, каталогами успішних підприємців, описом професій, були активними, зокрема ставили ряд цікавих та актуальних питань до працівників центру зайнятості: про можливість проходження практики, професії, що сьогодні є актуальними на ринку праці, можливість поєднання навчання та підробітку, шанси працевлаштування на літній період тощо

На завершення зустрічі студенти пройшли профдіагностичне тестування для визначення здібностей, схильностей до певного виду професійної діяльності.