Дотримання академічної доброчесності на кафедрі “бізнес-консалтингу та міжнародного туризму”

25 лютого 2021 року на кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму відбулось робоче засідання щодо ознайомлення співробітників з Антикорупційною програмою ТДАТУ, Кодексом честі ТДАТУ, Законом України про запобігання корупції та нормами академічної доброчесності серед учасників освітнього процесу протокол №9.

Були обговорені питання щодо вимог до письмових робіт студентів, запобігання плагіату, недопустимості порушень законодавства Україні, зокрема з питань корупції, необхідності проведення роз’яснювальної роботи зі студентами.

Відомість щодо ознайомлення співробітників кафедри з Антикорупційною програмою ТДАТУ, Кодексом честі ТДАТУ та Законом України про запобігання корупції

Наталія Почерніна,

к.е.н., доцент кафедри БКМТ