Конкурентоспроможність, сертифікація та управління якістю

Напрям:

133 «Галузеве машинобудування»

ОР: Магістр
Курс: М1
Провідний викладач: НЕХАЙ ВІКТОРІЯ ВАСИЛІВНА

Мета курсу – формування у майбутніх спеціалістів сучасної системи поглядів та спеціальних знань з сертифікації, забезпечення конкурентоспроможності та управління якістю.
Завдання курсу – теоретична та практична підготовка студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» для набуття системних знань з теоретичних засад та організаційних основ забезпечення конкурентоспроможності, застосування сучасних методів управління якістю та сертифікації.
Предмет курсу – теоретичні основи та методологія забезпечення конкурентоспроможності, застосування сучасних методів управління якістю та сертифікації в діяльності сучасних підприємства.
У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен знати:
– основи сертифікації;
-теоретичні та методологічні засади забезпечення конкурентоспроможності;
– практичні методи управління якістю у процесі управління діяльністю підприємства.
вміти:
– використовувати методи управління якістю;
– розробляти комплекс заходів з забезпечення конкурентоспроможності підприємства;
– володіти знаннями з сертифікації продукції.

Робоча програма