Інформаційні системи та технології в обліку

Мета курсу – формування системи знань з теорії та практики використання комп’ютерних систем в бухгалтерському обліку на підприємствах.
Завдання курсу – вивчення методів раціональної організації ведення бухгалтерського обліку в комп’ютерної системі на підприємствах на підставі використання прогресивних форм і стандартів. Набуття навичок опрацювання і використання облікової інформації в обліку, аналізі і аудиті. Формування облікової інформації і її використання в КС.
Предмет курсу – методологія і методика організації ведення бухгалтерського обліку в комп’ютерної системі.
У результаті вивчення дисципліни студент повинен
знати:
– сутність господарського обліку,
– сутність економічних явищ і процесів,
– методи ведення бухгалтерського обліку в комп’ютерної інформаційної системі.
вміти:
– застосовувати на практиці теоретичні знання щодо ведення автоматизованого обліку на підприємстві.
– вносити інформацію і заповнювати первинні документи;
– складати основні облікові регістри і вміти їх проаналізувати;
– виявляти і виправляти помилки і неточності в обліку;
– складати основні форми звітності підприємства.

Робоча програма