Ділова гра “Ділові переговори: укладення договору”

Сьогодні доцентом кафедри публічного управління, адміністрування та права Світланою Плотніченко організовано та проведено ділову гру на тему “Ділові переговори: укладення договору”.
У грі взяли участь багато студентів, що мали можливість потренувати свої здібності та удосконалити практичні навички, набуті під час проходження навчального курсу з дисципліни “Основи професійної етики та етикету”. Здобувачі вищої освіти підготували свої проекти щодо модернізації міста Мелітополя, представляли ці проекти “інвесторам” та змагалися за їх фінансування. Студенти пройшли всі етапи укладення договору – від презентації до підписання.
Хоч це і лише гра, проте навички, що були отримані під час гри, є дуже корисними та актуальними для студентів, адже вони можуть використати їх у своєму житті для реалізації власних проектів, самопрезентації, отримання грантів тощо. Ділова гра допомогла уникати незручності, що може виникнути при знайомстві, навчила ораторському мистецтву.
В кінці зустрічі керівник Світлана Плотніченко висловила свої зауваження та запропонувала шляхи вирішення проблемних ситуацій, що виникли під час гри.