Брейн ринг «Фінансова освіта – основа добробуту» присвячений Global Money Week

Кафедра «Фінанси, банківська справа та страхування» вже традиційно долучилась до міжнародної ініціативи з підвищення фінансової грамотності серед дітей та студентів Global Money Week (Всесвітнього тижня грошей).

Так, в рамках просвітницьких заходів 28 березня 2019 року кафедрою був організований брейн ринг для студентів економічних спеціальностей та коледжів ТДАТУ, які змагалися за звання найерудованіших у фінансовій сфері за правилами брейн-рингу. У змаганнях прийняли участь 4 команди: команда спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» «Зе-команда», команда Мелітопольського коледжу ТДАТУ «Фінанси співають романси», команда спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» «Креш кеш» та збірна команда факультету економіки та бізнесу «Moneyveo».

В конкурентній боротьбі перемогу отримала команда «Креш кеш», учасники якої отримали найцінніші подарунки – чашки з логотипом кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування»!

А також, всі учасники команд брейн рингу отримали іменні сертифікати.