Атестації за І півріччя студентів дуальної форми навчання спеціальності 073 – «МЕНЕДЖМЕНТ»

4 грудня 2019 року на кафедрі МЕНЕДЖМЕНТУ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулось слухання з приводу атестації за І півріччя студентів дуальної форми навчання спеціальності 073 – «МЕНЕДЖМЕНТ».

Незважаючи на зрозуміле попередне хвилювання, атестація відбулась! Відбулась на досить високому рівні. На наш погляд, усі присутні: представники від баз практики; керівництво від ВНЗ й представники деканату; викладачі і особисто самі виступаючи отримали як певний корисний досвід, так і особисті позитивні враження від спілкування. Адже атестація проходила у формі дружньої зустрічі-наради, за круглим столом; у доброзичливій формі.

Всі присутні мали змогу оцінити змістовність доповіді (її інформаційну насиченість)  та високий рівень знань і компетенцій диспетчера з міжнародних транспортних перевезень КОМПАНІЇ HEGELMANN TRANSPORTE – студента 11МБМН Торопова Євгена.

Приємне враження справила відверта доповідь із життєвими прикладам від менеджера ВАНТАЖНОГО СТО « АВТО- ДИЗЕЛЬ СЕРВІС» -студентки 31 МН Борисенко Ольги.

Логічно виваженим, поступовим, із відчуттям власної гідності та певних професійних добутків став виступ заступника директора ЮВЕЛІРНОГО МАГАЗИНУ У М. МЕЛІТОПОЛІ МЕРЕЖІ ЮВЕЛІРНИХ БУТІКІВ  «УКР ЗОЛОТО» -студентки 11МБ МН Тюркіджи Діани.

Всебічних схвальних відгуків через показ високого рівня професійної компетентності, повного володіння термінологією та ситуацією здобула доповідь та презентація контент-менеджера та менеджер з маркетингу у соціальних  мережах (SMM) ТМ «МЕГАЛІТ» – студентки 11МБ МН  Гогунської Софії.

Живою, щирою, безпосередньою та емоційною виявилась розповідь про власні кар’єрні сходинки від торгівельного представника ТОВ «ЕПІКО» – студента 21 МН Індика Данііла.

Харизматичним та змістовним був виступ менеджера з продажу ТОВ «АГАТ», МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ЗАВОДУ «АВТОГІДРОАГРЕГАТ» – студента 31 МН Купцова Антона.

Не менш щирою, із «викриттям певних професійних таємниць» була промова менеджера з реклами ТОВ «ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «ЦИРК УКРАЇНИ» – студента 31 МН Каращука Микити.

Так само змістовною з урахуванням зовсім «не дівочих» тонкощів виявилась розповідь молодшого менеджеру з продажу ФІРМОВОЇ КРАМНИЦІ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ЗАВОДУ АВТОПРИЧЕПІВ «КАРАВАН» – студентки 21сМН Чубар Марії.

Секретами організації сімейного аграрного бізнесу ділився його спадкоємець, менеджер ТОВ «СК РЕСУРС» – студент 21 МН  Кругов Денис.

Виходячи з того, що Мелітополь  здавна вважається  містом  машинобудівників, ще одну доповідь про специфіку даного бізнесу презентував менеджер з продажу КОМПАНІЇ «АГРОПРОМ-СЕРВІС» – студент 41 МН Федунь Ярослав.

Стосовно реалізації продукції легкої промисловості нам звітувала менеджер з продажів МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ «РОЖЕВА ПАНТЕРА» – студентка 41 МН Гостіщева Юлія.

Відтак на всебічне схвалення заслуговували демонстрування практичної апробації отриманих у стінах ТДАТУ теоретичних знань та  їх поступове органічне перетворення у практичні досягнення, вміння й навички.

Хотілось би зазначити, що студенти-дуальники підготували не лише виступи-презентації, а й навіть певну атрибутику, яка підкреслювала їх причетність до певних організацій міста та району, тим самим демонструючи завзяте ставлення та корпоративний дух, що посилює зв’язки і тенденції до подальшої співпраці між ТДАТУ  та підприємствами-роботодавцями нашого міста.

Завдяки  змістовним доповідям присутні ще більше дізнались про виробничі можливості й складові економічного простору; структуру управління, варіанти кадрової ротації  та принципи  побудови організаційно- економічних відносин на підприємствах міста Мелітополя і  Мелітопольського району.

Досить важливим моментом зустрічі та обговорень була оцінка як представників від баз-практики, так і особисто студентів, щодо освітніх послуг, які надає професорсько-викладацький склад спеціальності «МЕНЕДЖМЕНТ» ТДАТУ.

Підсумовуючи побачене, всі присутні прийшли до висновку, що дуальне навчання є важливою як в умовах сьогодення, так і особливо на перспективу, ланкою існуючої у ТДАТУ системи навчання та безсумнівно, однією із вищих сходинок у системі діючої професійної освіти України.

Отриманий досвід, як довела дана зустріч, є  вкрай корисним, а відтак  є вагомий сенс у його подальшому поширенні.