Академічна мобільність студентів 3 курсу спеціальності 242 «Туризм»

З 9 жовтня по 18 грудня 2021 р., здобувачі 3 курсу ТДАТУ, спеціальності 242 «Туризм», кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму були слухачами дистанційного курсу «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні» (DIRUT).

Заннятя проходили он-лайн, щосуботи в ЗУМ, які супроводжувалися самостійню роботою на дистанційній платформі Moodle ЗНУ; консультаціями з координатором курсу. Дата та час проведення консультацій повідомлялась на електронну пошту та в системі Moodle ЗНУ.

Група DIRUT 4 Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, спеціальності «Туризм», захистила залікові проєкти слухачів курсу 2021 ERASMUS+, Жан Моне Модуль “Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні” /Diversification of rural tourism through sustainability and creativity: disseminating European experience in Ukraine (DIRUT)

В результаті захисту проектів в ЗУМі, комісія оцінила достатньо високий рівень бізнес-моделі сільського креативного туризму «Садиба-школа нешкільних наук», який виконали Перепелиця Дар’я і Нестерчук Анастасія,  за підтримки куратора групи к.е.н., Захарченко О. Г. і д.е.н., Грибової Д.В.

В результаті чого всі учасники отримають сертифікат ЗНУ Erasmus+, і поздоровлення від гаранту ОП «Туризм», д.е.н., проф. Грибової Діани Вікторівни (кафедри БКМТ).

Д.е.н., проф.,

Грибова Діана Вікторівна