23-я річниця Конституції України

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27.05.2019 № 287 «Про відзначення 23-ї річниці Конституції України» та п. 6 Плану обласних заходів щодо підготовки та відзначення 23-ї річниці Конституції Україниз метою популяризації правових знань, спрямованих на роз’яснення значення норм Конституції України в утвердженні правової держави, на формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України, поширення знань про історію конституціоналізму 24.06.2019 р. зі студентами першого та другого курсів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» викладачами кафедри публічного управління, адміністрування та права Горбовою Н.А. та Нестеренко О.М. була проведена зустріч та тематична бесіда на тему: «Конституція України: новий відлік часу».

В процесі бесіди викладачем зроблено акцент на внесенні змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.