Зустріч студентів з директором рекламного агентства «PANDA» у навчальної практики «Вступ до фаху» спеціальності «Маркетинг»

23 червня 2019 року в рамках навчальної практики «Втуп до фаху» спеціальності 075 – «Маркетинг» студенти І курсу під керівництвом викладачів кафедри Олексенко Р.І. та Колокольчикової І.В. відвідали рекламне агентство «PANDA»», яке працює на рику рекламних послуг вже багато років.

Засновником рекламного агентства є випускник ТДАТУ – Хілько Миколай. Девізом його компанії є: «Рекламне агентство «PANDA» запрошує Вас до співпраці! Використовуйте наші рекламні ресурси для збільшення Ваших прибутків! Ми є Вашим провідником у рекламних джунглях! Віддайте рекламу в надійні руки!»

У рамках відкритого діалогу Хілько Миколая зі студентами було обговорено багато питань, які стосуються створення власного бізнесу, аналізу попиту та пропозиції на ринку рекламних послуг, портрета потенціального замовника  послуг, цінової політики та конкуренції в цій сфері, обливостями організації робочого часу, методам пошуку клієнтів, процесом виробництва рекламного продукту.

Хилько Миколай підкреслив які здібності, знання та вміння повинні бути у майбутніх працівників цієї сфери, на які аспекти теоретичного та практичного характеру треба звернути увагу у процесі навчанні в Університеті, щоб отримати та використати в подальшому власні професійні навички.