Звітна конференція проектів стартапів бізнес-інкубатора ТДАТУ

Важлива умова здійснення успішних економічних реформ – це наявність у країні інноваційної інфраструктури, прикладом якої є бізнес-інкубатори, що надають допомогу новим компаніям на етапі їх організації та становлення, та одночасно сприяють впровадженню досягнень науки і техніки у виробництво.

26 грудня 2018 року відбулася Звітна конференція проектів стартапів бізнес-інкубатора ТДАТУ. В неї взяли активну участь викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, а також студенти відповідної спеціальності.

Діяльність бізнес-інкубатору сприяє:

• залученню партнерів, що надаватимуть фінансову підтримку проекту;
  • пошуку інвесторів, грантів;
  • наданню консультаційної допомоги майбутнім підприємцям з питань реєстрації;
  • розробці інвестиційних проектів, орієнтованих  на розвиток малого бізнесу;
  • проведенню семінарів-тренінгів, нарад з питань підприємництва;
  • обміну досвідом;
  • здійсненню заходів щодо спрощення процедури входження в реальний бізнес;
  • бізнес-плануванню;
  • практичному навчанню основам підприємництва (наприклад, бухгалтерському обліку, маркетингу), завдяки яким молоді підприємці підвищують свої шанси на успіх.

Так тримати!