Зустріч студентів-першокурсників з практичним психологом

На початку навчального року відбулась зустріч студентів 11 ПУ групи спеціальності «Публічне управління та адміністрування» з психологом-консультантом ТДАТУ. Красулею Яною Геннадіївною.
Яна Геннадіївна ознайомила зі специфікою роботи психологічної служби, основними завданнями та функціями. Обговорили проблеми психологічної адаптації до нових умов освітнього середовища та важливість підтримки усіх учасників освітнього процесу. Також була поведена бесіда на тему: «Булінг, або цькування виклики та протидія» Під час якої студентів знайомили з основними ознаками булінгу в студентському середовищі та як протистояти різним формам насилля стосовно інших студентів чи їх самих безпосередньо.
Дякуємо, Яні Геннадіївні за цікаву зустріч! Чекаємо на нові зустрічі!

Ніна Рибальченко
ст.викл.кафедри ПУАП