Зустріч колективу кафедри фінансів, обліку і оподаткування із уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у ТДАТУ Гостєвим М.О.

28 вересня 2021 р. колектив кафедри фінансів, обліку і оподаткування з метою інструктивної підтримки відвідав Максим Гостєв , уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у Таврійському державному агротехнологічному університеті. Зустріч відбулася із залученням мультимедійного супровіду та з використанням платформи ЗУМ.

У форматі дискусійного спілкування науково-педагогічні працівники кафедри одержали базові відомості щодо актуальних норм антикорупційного законодавства в освітній діяльності, ознак академічної недоброчесності, відповідальності за вчинення корупційних дій. Особливу увагу було приділено інструментам та засобам протидії корупції при виникненні підозри або прецеденту.

Додатково НПП кафедри були ознайомлені з порядком роботи уповноваженої особи, особливостями її методичного забезпечення та регулювання. Наприкінці зустрічі Максим Гостєв надав ґрунтовні відповіді на питання та запросив до конструктивної співпраці.

к.е.н., доцент Іван ДЕМЧЕНКО