Зустріч із школярами на прикінці лютого 2018 року

На прикінці лютого 2018 року в межах профорієнтаційної роботи серед молоді міста Мелітополя співробітники кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ ТДАТУ радо влаштували та провели колективні профорієнтаційні зустрічі за участі представників факультету інженерії та комп’ютерних технологій і механіко-технологічного факультету ТДАТУ у підшефних середніх загальноосвітніх навчальних закладах міста Мелітополя.

Зокрема, зустрічі були проведені у:

• СШ № 23
  • ЗОШ № 24
  • ЗОШ № 7
  • ЗОШ № 15.

Головними спрямуваннями цих зустрічей стали практичні обговорення та розповсюдження матеріалів щодо спеціальностей, напрямів підготовки, можливостей та умов вступу до університету, надана інформація щодо функціонування очних та дистанційних підготовчих курсів при університеті, а також особлива увага була приділена висвітленню інформації щодо ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД, які проводяться в межах ТДАТУ з метою поліпшення проходження вступної кампанії -2018 для абітурієнтів нашого ВНЗ. Тому додатково звертаємо увагу випускників школ міста та району, на те, що ОЛІМПІАДИ ТРИВАЮТЬ і термін їх проведення подовжено!

Приєднуйтесь та вигравайте!

Наснаги і творчих успіхів!