Здобувачі вищої освіти за дуальною системою кафедри ПУАП готуються до захисту звітів

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного – один із небагатьох закладів вищої освіти, що отримав можливість пропонувати здобувати вищу освіту за дуальною формою, та вдало впроваджує дуальну систему в освітній процес.
На кафедрі публічного управління, адміністрування та права також навчаються студенти, що здобувають освіту за цією формою. Наразі вони готуються до захисту звітів з навчання за дуальною формою. Консультуванням здобувачів вищої освіти щодо складання звітів плідно займається куратор дуального навчання, доцент кафедри, кандидат економічних наук Світлана Плотніченко.