Науково-методичний семінар на кафедрі ПТБ

02 грудня 2020 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ відбувся запланований науково-практичний семінар на тему “Науково-методичні підходи до організації дистанційного навчання в умовах пандемії“. З доповідями виступили кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри Болтянська Лариса Олексіївна, а також кандидат економічних наук, доцент Грицаєнко Галина Іванівна. В обговоренні активну участь взяли всі викладачі кафедри. Особливий інтерес присутніх викликали особливості застосування в організації освітнього процесу новітніх комп’ютерних технологій, а також нового освітнього порталу ТДАТУ.