Закордонне науково-педагогічне стажування викладача кафедри ПТБ

Одним із пріоритетних напрямів розвитку Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в умовах сьогодення є розширення міжнародного досвіду співробітництва з провідними закладами освіти Європи і світу. Стажування науково-педагогічних працівників орієнтовано на удосконалення професійних компетенцій й педагогічної майстерності, що сприяє покращенню якості навчальної, методичної, організаційної та виховної діяльності і посилення конкурентного статусу університету.

З метою розширення особистісних якостей для виконання професійних завдань кандидат економічних наук, старший викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ Грицаєнко Микола Ігорович пройшов науково-педагогічне стажування «Innovative Educational Technologies: European Experience and lts Applicationin Training in Economics and Management» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність» в Балтійському науково-дослідному інституті проблем трансформації економічного простору (м. Рига, Латвія). Програма стажування включала в себе навчальне навантаження в обсязі 180 годин, в тому числі ознайомлення з історією розвитку освітньої системи Латвії через офіційний інформаційний портал Міністерства освіти Латвії; ознайомлення зі спектром профільних спеціальностей в галузі економіки та управління, системою роботи Латвійської національної бібліотеки; вивчення нормативної бази, що регулює підготовку кадрів в системі вищої освіти Латвії; підготовку тез науково-методичної доповіді за профілем роботи викладача.

Innovative Educational Technologies: European Experience and its Application in Training in Economics and Management. – Internship. – Riga: Baltic Research Institute of Transformation Economic Area Problems, 2020. – 184 p.