Захист курсових робіт на кафедрі Публічного управління, адміністрування та права

На кафедрі ПУАП відбувся захист курсових робіт з дисципліни “Менеджмент в публічному управлінні”. Студенти презентували комісії свої роботи, до деяких робіт було підготовлено інформативні презентації. Студентка гр. 1С ПУ Анастасія Крись (тема курсової роботи “Менеджмент освітньої мережі Оріхівської ОТГ), розповідаючи про основні аспекти модернізації освітньої мережі, наголосила на необхідності створення опорних шкіл в громадах. Студент гр. 1с ПУ Андрій Козир (тема курсової роботи “Кадрова політика державного підприємства”) зазначив, що основним стратегічним завданням кадрової політики державного підприємства є правильний добір та розстановка кадрів. Всі здобувачі напряму підготовки “Публічне управління та адміністрування” обрали для написання курсових проектів актуальні теми та успішно захистили  роботи.