Захист курсових робіт на кафедрі «Бізнес-консалтинг та міжнародний туризм»

5 грудня 2019 року на кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму відбувся публічний захист курсових робіт з дисципліни «Міжнародна економічна статистика»  студентами 4-го курсу спеціальності 051 «Економіка».

Курсова робота з дисципліни “Міжнародна економічна статистика” є важливою ланкою у системі опанування студентами економічних спеціальностей циклу професійно-орієнтованих дисциплін. Вона являє собою самостійне дослідження, яке виконується під час вивчення зазначеної дисципліни.

Дослідження були виконані за різноманітною тематикою, такою як діагностика міжнародного ринку торгівлі товарами та послугами, аналіз залучення іноземних інвестицій в економіку України, оцінка структури та динаміки міграції капіталу в Україну й за кордон, визначення рівня та якості життя населення й проблем їх оцінки тощо.

В процесі написання курсової роботи студентами були закріплені і узагальнені теоретичні знання та практичні навички при вирішенні конкретних фахових задач, а також поглиблені вміння стосовно пошуку ефективних рішень при здійсненні підприємством міжнародної діяльності.

Васильченко О.О.,

ст. викладач кафедри БКМТ