Загальні збори студентів ФЕБ з питань обрання представників, що мають право брати участь у виборах ректора

6 жовтня в центрі культури і дозвілля ТДАТУ відбулись загальні збори студентів факультету економіки та бізнесу. Студентам повідомили про те, що 11 листопада цього року, у нас в університеті будуть проходити вибори ректора.

У виборах ректора беруть участь викладачі, навчально-допоміжний персонал і обов’язково студенти університету. На основі Закону України «Про вищу освіту» квота студентів у загальній кількості учасників виборчого процесу – не менш як 15 %. Для нашого факультету це – 19 осіб.

Процедура формування виборних представників з числа студентів факультету, що мають право брати участь у виборах ректора ТДАТУ наступна:

1. Делегування студентів до числа кандидатів у виборні представники – проводиться на загальних зборах студентів.
  2. Прямі таємні вибори студентів факультету, що мають право брати участь у виборах ректора.

Сьогодні було проведено перший етап даної процедури. На початку зборів був обраний склад робочої президії та рахункової комісії.

До вашої уваги ПОРЯДОК ДЕННИЙ зборів:

1. Вибори представників із числа СТУДЕНТІВ, ЯКІ МАТИМУТЬ ПРАВО БРАТИ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ РЕКТОРА ТАВРІЙСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені ДМИТРА МОТОРНОГО.
  2. Затвердження складу «ДІЛЬНИЧНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ»
  3. Різне.

З приводу першого питання, учасникам зборів зачитали кандидатури для делегування у виборні представники, за яких запропоновано було проголосувати списком . Більшістю голосів ухвалено рішення про те, щоб включити зазначених студентів до бюлетеня з таємного голосування нашого факультету, які будуть мати право участі у виборах ректора університету.

Стосовно другого питання, пропонувалось обрати дільничну виборчу комісію у складі 17 осіб, серед них представники з кожної спеціальності, а також голова комісії, заступник та секретар, за яких також запропоновано було проголосувати списком. За підрахунками комісії більшістю голосів було ухвалено рішення обрати дільничну виборчу комісію у зазначеному головою зборів складі.

Збори визнані легітимними, адже були присутні більше ніж 60% студентів факультету.

Чекаємо всіх студентів ФЕБ 7 жовтня з 9:00 ранку до 15:30 в ауд.2.217 для таємного голосування.

Анастасія Нестерчук,

голова інформаційного сектору студентської ради ФЕБ