З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТЕ!

У цей день, 15 лютого, свій  День народження святкує факультет неймовірно здібних студентів, досвідчених викладачів, відповідальних співробітників та висококваліфікованих випускників  факультет економіки та бізнесу!

День народження факультету – це чудовий привід радіти нашим спільним успіхам та пишатись нашими досягненнями.

За роки свого існування, наповнені спільною працею, багатьма важливими подіями та пізнавальними зустрічами, команда викладачів, студентів, лаборантів, працівників деканату багато чого зробила та багато чому навчилась. Можна з впевненістю стверджувати, що факультет зробив вагомий внесок у розвиток нашого Університету.

Студенти ФЕБу демонструють високі досягнення у навчанні, науковій діяльності, спорті, художній самодіяльності та беруть активну участь у житті факультету та університету. Розвиток студентів вміло координують викладачі, організовуючи інтерактивні заняття та модернізуючи освітній процес. Професори, доктори наук, кандидати наук, доценти, старші викладачі, викладачі майстерно виявляють схильності та сильні сторони студентів і допомагають їм щодня прогресувати та вдосконалюватись.

Майбутнє нерозривно пов’язане з розвитком науки, освіти та технологій. А сприяти цьому розвитку будуть спеціалісти з глибокими знаннями з маркетингу та менеджменту, обліку та банківської справи, економіки та туризму, підприємництва та публічного управління. Випускники факультету неодмінно принесуть користь й нашій країні, будуть здійснювати позитивний вплив на її економічний розвиток.

Щиро бажаємо професорсько-викладацькому складу, а також усім колишнім, нинішнім та майбутнім студентам нових яскравих відкриттів та звершень, успішного досягнення поставлених цілей та впевненості у собі та власних силах!

Інформаційний сектор ФЕБ