З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЛЮБИЙ ФЕБ!

У цьому році факультету економіки та бізнесу виповнилося 27 років! Не одне покоління студентів він випустив у доросле професійне життя!

27 років – багато чи ні? Але ми точно знаємо, що це достатньо для того, щоб сказати: “Наш факультет – гордість університету!”

На факультеті функціонує 7 кафедр, сформовано 8 освітніх програм для різних спеціальностей.

Факультет може похвалитися великою кількістю висококваліфікованих кадрів, здобутками та перемогами на регіональних, всеукраїнських наукових і творчих конкурсах, конференціях, олімпіадах, показниками знань своїх студентів, розвитком студентського самоврядування.

Кожного року до нашої «економічної сім’ї» входить велика кількість абітурієнтів. Це ще раз підтверджує те, що наші спеціальності потрібні, популярні, високооплачувані з подальшим кар’єрним ростом.

На ФЕБ будь-який студент може знайте себе, своє призначення, професійний шлях! Так побажаємо ж улюбленому факультету подальшого розвитку та вдосконалення!

Напередодні свята студенти та викладачі кафедр факультету створили чудові відеоролики у стилі розповідей про Гаррі Потера, символізуючи тим самим прагнення до навчання, реалізації власних цілей та ідей!

Нехай кожен студент та викладач  пишається рідним факультетом та назавжди зберігає теплі спогади про нього у своєму серці!

Студентська рада ФЕБ