Єднання навчання і праці в опануванні підприємницької спеціальності

Реалізація Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти – один із пріоритетних орієнтирів підвищення рівня підготовки кадрів для галузей економіки країни.

Відповідно до «Положення про порядок організації та проведення дуального навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті» всі студенти, які здобувають вищу освіти за дуальною формою навчання, укладають договір про дуальне навчання з підприємством (організацією), де працюють. Користуючись програмою дуального навчання, студенти мають змогу одночасно вчитися і працювати, реалізовуючи отримані знання на практиці, а роботодавці – формувати у працівника необхідні для роботи в його компанії навички. При цьому підприємства фінансують підготовку таких фахівців – сплачують їм зарплату.

В першому семестрі 2019-2020 навчального року за дуальною формою спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» опановують 24 здобувача вищої освіти, серед яких студенти 1-4 курсів освітнього рівня «Бакалавр» та 1-2 курсів освітнього рівня «Магістр». Працюють наші студенти в різних сферах економіки – від сільського господарства до IT, на підприємствах всіх організаційно-правових форм – від ФОП до ТОВ, на різних посадах: менеджера з продажу, адміністратора, бухгалтера, економіста, помічника директора тощо.

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності пишаються і всіляко підтримують студентів, які вже на етапі навчання мають жагу до самореалізації. Бажаємо «дуальщикам» успіхів у навчанні і праці!