Студенти спеціальності «Маркетинг» ТДАТУ дослідили можливості успішного бізнесу з компанією MARY KAY

Метод прямого продажу – це коли не покупець йде до продавця, як це відбувається в магазині чи на ринку, а навпаки, продавець приходить до покупця. Популярність такого бізнесу постійно зростає, а асортимент товарів, які пропонують компанії прямих продажів налічує десятки тисяч різних найменувань. Дослідження специфіки та можливостей даного методу представлення покупцю товару на ринку допоможе майбутнім маркетологам застосувати набуті знання на практиці та досягти успіху у майбутній професійній діяльності.

Читати далі….